مدیریت رویداد

Event Management

برگزاری دوره های تخصصی ، سمینار

همایش ، نشست ، گردهمایی ، کنفرانس ، کنگره

مدیر رویداد

گردهم آوردن افراد در یک مکان و دریک موقعیت رو دررو با هدف تبادل ایده و اطلاعات به عنوان یک رویداد قلمداد می شود. انتشار خبر در مورد رویداد شما زمانبر و هزینه براست ، از آنجایی که ما  تجربه زیادی در استفاده از رسانه های مختلف از جمله وب سایت ها، شبکه ها ی اجتماعی و کمپین های بازاریابی داریم ، می توانیم از آنها برای خبر رسانی و اطلاع رسانی در مورد رویداد شما برای مخاطبانتان استفاده کنیم. انواع مختلفی از رویدادها را ما پوشش می دهیم، یکی ازآنها کنفرانس هاست، در تعریف کنفراس ها می توان گفت نوعی ازرویداد است که معمولا به گردهمایی ها و همایش هایی گفته می شود که مردم دیدگاه ها نظرات و دانسته های خود را در مورد یک موضوع خاص به اشتراک گذاشته و با یکدیگر به بحث، مذاکره، مشاوره، همفکری و یا تبادل نظر میگذارند؛ نوع دیگر رویداد سمینار است ، سمینارها معمولا در یک محیط صمیمی‌تر و تعداد کمتری شرکت‌کننده نسبت به کنفرانس‌هابرگزارمی‌شوند. بیشتر تمرکز سمینارها روی آموزش شرکت‌کنندگان است ، گروههای کوچک‌تر شرکت‌کنندگان باعث می‌شود بحث‌های عمیق‌تری میان شرکت‌کنندگان در بگیرد. سمینارها معمولا یک روز و اغلب فقط چند ساعت طول می‌کشند.

نوع دیگری از رویداد نشست یا جلسه است ، به هر نوع گردهمایی که برای تبادل اطلاعات با اهداف تجاری،اجتماعی،علمی و … برگزار می گردد، نشست می گویند به طور مثال برای انتقال پیامتان به رسانه ها ،برگزارکردن یک نشست خبری راهی آسان و موثر است ، اگر نشست خبری موفقیت آمیز باشد ممکن اهداف وآرمان شما را خبر ساز کند و دیگران را از طرحتان آگاه سازد، نشست خبری ابزاری است که می تواند باعث پیشبرد آرمان سازمان شما بشود، نوع بسیار پرکاربرد رویداد در صنعت و تجارت ، نمایشگاه‌ها هستند، با هدف ارائه و نمایش محصولات و خدمات جدید،برندهای مختلف برگزار می‌شوند. به طور معمول این نوع رویدادها دارای یک موضوع کلی هستند، غرفه‌ها که هرکدام به نوعی با موضوع کلی رویداد مرتبطند توسط برندهای مختلف اداره می‌شوند.

نوع بعدی از رویداد، کنگره است در تعریف آکادمیک، کنگره به گردهمایی های رسمی گفته می شود که افرادی متعلق به حرفه، فرهنگ، مذهب یا هر گروه خاص، برای تصمیم گیری های گروهی پیرامون موضوعی ویژه گرد هم می آیند،کنگره معمولا بزرگترو رسمی تر از ورک شاپ کنفرانس و سمپوزیوم است.

ما در گروه مشاوران کبالت درصدد هستیم تا تجارب خود را در برگزاری رویدادهای بین المللی در اختیار شما قرار دهیم تا با خیال راحت روی ایده های قابل ارائه خود در رویدادتان بپردازید .

جهت بهره مندی ازاطلاعات بیشتر و یا خدمات ما در برگزاری رویداد های خود می توانید با تیم تخصصی ما مشورت کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فهرست
Translate »