برگزاری کنگره ها و کنفرانس های بین المللی

Congress & Conference

برگزاری کنگره در سطح ملی یا بین المللی

 کنگره معمولاً بزرگ‌تر و رسمی‌تر از کارگاه، کنفرانس و سمپوزیوم است

برگزاری کنگره ها و کنفرانس های بین المللی

رویداد‌ها یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی برای شرکت‌ها محسوب می‌شوند. شرکت‌های بزرگ به رویدادهای سازمانی خود به عنوان فرصت رشد نگاه می‌کنند که عامل جلب توجه صدها هزار نفر به آن رویداد و آن شرکت است . برگزاری موفق سمینارها، همایش‌ها و به طور کلی یک رویداد یک امتیازویژه برای کسب و کارها محسوب می‌شود که اثرات و مزایایی به دنبال دارد، از جمله مطرح کردن برند یا نام تجاری شرکت، تقویت ارتباط با جامعه هدف شرکت، اعتمادسازی، دستیابی به ایده‌های جدید،معرفی خود به عنوان یکی از رهبران فکری بازار،جمع آوری سرمایه برای طرح های جدید می باشد. کنگره به گردهمایی تعداد زیادی از افراد در حدود چندین هزار نفر می‌گویند. این تعداد زیاد در زمینه مشابهی مانند علمی، حرفه‌ای، فرهنگی و … با یکدیگر به تبادل نظر می‌پردازند. پس می‌توان نتیجه گرفت کنگره به منظور تبادل نظر و بیان عقاید و نظرات در زمینه خاصی برگزار می‌شود.کنگره با یک هدف خاص می‌تواند در سطح ملی یا بین المللی برگزار شود. کنگره معمولاً بزرگ‌تر و رسمی‌تر از کارگاه، کنفرانس و سمپوزیوم است.

در کنگره‌ها جز اعضای گروه اصلی تشکیل‌دهنده، معمولاً سازمان‌هایی نیز به‌عنوان اسپانسر حضور دارند به همین دلیل بیشتر رویدادها بودجه خود را یا از اسپانسرها، یا از شرکت کنندگان، یا از بودجه مارکتینگ شرکت برگزارکننده ویا یک ترکیبی از این سه مورد جذب می کنند، بهترین راه برای جذب حامی، برقراری ارتباط با افراد یا شرکت‌هایی است که با آنها منافع مشترک دارید توصیه ی دیگر ما این است که سعی کنید مکان همایش خود را با دقت انتخاب کنید. شاید به نظر شما مکان عنصر کوچکی در یک همایش عظیم است، اما باید توجه کنید که تنها با تمرکز بر عناصر کوچک است که خواهید توانست همایش موفقی برگزار کنید. در مورد گردهمایی ها آن همایشی بین المللی تلقی میشود که دارای ویژگی های درهمایش از سخنرانان و افراد برجسته خارج کشور و دانشگاهیان و محققان از ملیت های گوناگون دعوت به عمل آید. دارای اهداف موثر و موضوعات بین المللی باشد.

به طور کلی می توان گفت برگزاری رویداد ارزش‌های زیادی را برای برگزارکننده ایجاد می‌کند؛ راهی است برای نزدیک شدن به مخاطبان و مشتریان، برند سازی شخصی و حرفه‌ای و بازخورد گرفتن از سرویس و محصولات مختلف از این روتوجه به تمامی نکات در برگزاری رویدادها شما را به موفقیت می رساند.

کارشناسان ما در دپارتمان مدیریت رویداد گروه مشاوران کبالت با بهره گیری از تجربیات گسترده دربرگزاری رویدادها شما را در رسیدن به هدفتان همراهی خواهند کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فهرست
Translate »