تجارت و بازاریابی بین الملل

Center Of Business And Long Lasting Trades

بسته کامل از نیازهای تجاری

جهت ساختن آینده ای روشن و توسعه یایدار کسب و کارتان در بازارهای بین المللی با دپارتمان تجارت و بازاریابی بین الملل گروه مشاوران کبالت همراه باشید.

تجارت و بازاریابی بین الملل

 به دپارتمان تجاری، بازرگانی و کسب‌وکار گروه مشاوران کبالت خوش آمدید.

 این صفحه به معرفی گروه مشاوران تجاری و بازرگانی کبالت و بیان اهداف و ارزش‌ها و ویژگی‌های این اختصاص‌داده‌شده است.

 گروه مشاوران کبالت فعالیت رسمی خود را از سال 2017 با مدیریت و سرپرستی دکتر بهزاد خویی آغاز کرد.

متخصصین و کارشناسان حوزه تجارت و بازاریابی بین الملل مجموعه کبالت با بهره مندی از تحصیلات، دانش تخصصی و تجارب ارزنده در این حوزه میتوانند با یافتن مناسبترین شرکای تجاری، محصول شما را در همه کشورهای دنیا معرفی ، تبلیغ و به فروش برسانند.مشاوره در خصوص بازرایابی، برندینگ، تبلیغات و نیز انواع روش های تخصصی فروش داخلی و بین المللی تخصص همکاران ما در دپارتمان تجارت و بازاریابی بین الملل است.کارشناسان این حوزه علاوه بر ارائه خدمات تخصصی فوق، آماده ارائه بسته های خدماتی جهت مدیریت صادرات محصول شما هستند. این دپارتمان با ارزیابی و انجام مطالعات فنی و تخصصی بازارهای هدف محصولاتتان، همانند یک شرکت مدیریت صادرات EMC در تمامی فرآیندهای صادرات ، واردات ،ترانزیت ، ترخیص کالا و بیمه در کنار شما خواهند بود.

 • آنچه ما در این دپارتمان در اختیار شما قرار می‌دهیم!
  • ارائه مشاوره های تخصصی در حوزه های بازاریابی بین الملل، برندسازی،تبلیغات و بکارگیری تکنیک های به روز فروش در بازارهای مختلف دنیا
  • با اجرای ارزیابی های دقیق و تخصصی بازارهای هدف مشتریانمان در کشورهای مختلف، دپارتمان ما همانند یک شرکت مدیریت صادرات در تمامی زمینه های صادرات، واردات، ترانزیت و ترخیص کالا و انجام تمامی فرآیندهای بیمه ای به عنوان یک مشاور قابل اعتماد در کنار شرکت ها و صاحبان کسب و کار خواهد بود
  • تهیه و تدوین پکیج جامع نیازمندی های تجاری سازمانها و صاحبان کسب و کار برای رسیدن به رشد مدنظر
  • نوشتن و به روز رسانی طرح های تجاری برای پروژهای مختلف
  • تهیه و تدوین طرح های اجرایی و جامع سازمانی جهت دستیابی به اهداف تعیین شده در طرح های تجاری تدوین شده

کارشناسان توسعه تجاری ما که اغلب از فارغ التحصیلان رشته های MBA و DBA  هستند از توان بالایی در عارضه یابی و اصلاح فرآیندهای تجاری، تهیه یک بسته کامل از نیازهای تجاری کسب و کار شما، تهیه و به روزرسانی بیزینس پلن های تجاری و نهایتا ارائه یک برنامه کاری جامع تجاری برای توسعه هدفمند کسب و کار شما برخوردار هستند.

 

 ارزش‌های ما

 گروه تخصصی ما هم مانند بسیاری از فعالیت‌های آموزشی، تجاری و مارکتینگ دیگر، بر پایه مجموعه‌ای از اصول و ارزش‌ها شکل‌گرفته است. اصول و ارزش‌هایی که اگر در مجموعه وجود نداشته باشند و حفظ نشوند، ما هیچ توجیهی برای ادامه‌دادن فعالیت نخواهیم داشت و نبودن آن را بر بودنش ترجیح می‌دهیم.

 ما اصرار داریم را کار را به‌صورت قانونی و کاملاً شفاف انجام دهیم تا هیچ‌گونه ابهامی برای طرفین قرارداد وجود نداشته باشد.

 

 نگاه علمی

 برای ما مهم است که کلیه فعالیت‌های ما با مطالعات و تحقیقات علمی و سبک‌های تجاری استاندارد جهانی انجام گیرد. از دوستان هم انتظار داریم در ثبت نظرات خود به این نکته توجه داشته باشند.

 ما صرفاً با نگاه مدرک‌محور مخالف هستیم و معتقدیم که اگر مدرک می‌توانست فرد یا جامعه‌ای را نجات دهد، با این حجم از مدرک که طی دهه‌های گذشته در کشور ما صادر شده کشور ما باید یکی از بزرگ‌ترین و قدرتمندترین اقتصادها و صنایع جهان را می‌داشت. اما عملاً می‌بینیم که بسیاری از تحصیل‌کرده‌ها توانایی عملی در رشد و ارتقا کار را ندارند؛ بنابراین باور ما به علم در کنار تجربه متکی شده است.

 ما بر این باوریم که آموختن اگر بتواند تحولی در دانش، نگرش و مهارت‌های ما ایجاد کند، دیگر به مدرک نیاز نخواهد و هر شخص در هر سطحی باتوجه‌به نیاز به‌صورت کاربردی می‌تواند بیاموزد و بهره ببرد.

 احترام ما به همه فرهنگ‌ها، زبان‌ها، اقوام، نژادها و جنسیت‌ها است.

 ما در این مجموعه می‌کوشیم فضایی امن برای همه دوستان مستقل از جنس و نژاد و قوم و فرهنگ و زبان فراهم آوریم. اگر تفاوتی بین ما انسان‌ها وجود دارد، تفاوت میان دانش و نگرش است و طبیعی است که همه ما می‌کوشیم همواره سطح دانش خود را ارتقاء داده و نگرش خود را توسعه دهیم. ما تلاش می‌کنیم تا بتوانیم مراوده و ارتباط تجاری با هر نژادی در نقطه از دنیا را داشته باشیم.

 بنابراین انتظار داریم با اطمینان به گروه ما بدون تعصب ملیتی و قومیتی تجارتی سالم را تجربه کنیم.

فهرست
Translate »