تجارت الکترونیکی

Online Marketing

بسته کامل از نیازهای تجاری

جهت ساختن آینده ای روشن و توسعه یایدار کسب و کارتان در بازارهای بین المللی با دپارتمان تجارت و بازاریابی بین الملل گروه مشاوران کبالت همراه باشید.

تجارت و بازاریابی بین الملل

 

 Online Marketing بازاریابی الکترونیک، بازاریابی دیجیتال و بازاریابی تحت وب، مجموعه فعالیت‌های هدف‌مند و تحت استراتژی واحد در ارتباط با معرفی خدمات یا محصولات یک کسب‌وکار بوده و راهکاری ضروری و سودمند برای بازاریابی و فروش و آگاهی از برند است.

 در بازاریابی آنلاین ارتباط دائمی، شبانه‌روزی، کم‌هزینه، هدف‌مند و مخاطب‌محور از انواع پویش‌های تبلیغاتی و بازاریابی استفاده می‌شود.

 ما در این بخش از روش‌های مختلف جهت توسعه کسب‌وکار و فروش شما استفاده می‌کنیم من‌جمله

  بازاریابی تحت وب در سایت

  بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ)

  بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

  باشگاه مشتریان و طرح‌های وفادارسازی

  فروشگاه اینترنتی

  تبلیغات اینترنتی

  بازاریابی در موتورهای جستجوگر SEM

  بازاریابی محتوا (Content Marketing)

  بازاریابی مشارکتی

 در دیجیتال مارکتینگ برخلاف بازاریابی آنلاین یا سنتی می‌توانیم نرخ بازگشت سرمایه ROI تمام فعالیت‌های بازاریابی در هر بخش را اندازه‌گیری و نرخ بازگشت‌پذیری را محاسبه کنیم و بنابراین شما به‌عنوان فروشنده با آگاهی می‌توانید تصمیم‌گیری کنید.

 ما با تمرکز موشکافانه و شناخت مشتریان و همچنین بااستراتژی های جذب مشتری و تمرکز بر خواسته آنها، شما را به هدف می‌رسانیم. برند شما را توسعه می‌دهیم و مؤثرترین مؤلفه‌های بازاریابی را در نظر گرفته و عمل می‌کنیم.

 پرتاب دارت در تاریکی هدف را نخواهد زد؛ بنابراین ما متقاضیان اولین‌بار را به مشتریان و مشتریان اولیه را به مشتریان تکرارشونده تبدیل می‌کنیم.

 توسعه این زنجیره بازاریابی ارتباط قوی و ایجاد اعتماد و درنتیجه نرخ ROI بهتر (بازگشت سرمایه) را در پی خواهد داشت.

 با استفاده از بازاریابی ایمیلی و تقویت ارتباطات البته گر هوشمندانه بکار گرفته شود اسپم نشده و ابزاری قدرتمند در “بازاریابی آنلاین” خواهد بود

 در یک‌کلام ارتباطات و تعامل هدف‌مند و سطح بالای دنیای مدرن “بازاریابی آنلاین” است.

 بازاریابی مشرک و وابسته در تجارت الکترونیک، دستیابی به نفوذ بازار بیشتر به طریق آنلاین مقدور می‌سازد

 پژوهش‌ها نشان داده است با برآورد اینکه کمتر از نیمی از شرکت‌ها فاقد استراتژی دیجیتال هستند نگرش سازمان نسبت به برنامه‌ریزی و تغییر در حال بهبود است؛ اما به عمل فاقد توانایی و تغییر است چنانچه شما نیز یکی از این شرکت‌های دارای استراتژی هستید به شما تبریک می‌گوییم و ما به شما کمک خواهیم کرد تا به‌صورت حرفه‌ای وارد دنیای مدرن تجارت و بازاریابی شوید.

 اگر شما بدون جهت و هدف مشخصی هستید

 مشتریان آنلاینتان را به‌قدر کافی نمی‌شناسید.

 نیروی کاری متخصص و بازاریاب متخصص ندارید

 شما پول و زمانتان را در امور تکراری اسراف می‌کنید.

 شما بهینه عمل نمی‌کنید.

 اینها مشکلات و مسائل مهمی بودند که می‌توان با خوب اندیشیدن به یک استراتژی مناسب و اعتماد به گروه تجاری کبالت آن‌ها را رفع کنید.

فهرست
Translate »