برندینگ و تبلیغات

Branding & Advertising

بسته کامل از نیازهای تجاری

جهت ساختن آینده ای روشن و توسعه یایدار کسب و کارتان در بازارهای بین المللی با دپارتمان تجارت و بازاریابی بین الملل گروه مشاوران کبالت همراه باشید.

برندینگ و تبلیغات

مفهوم تبلیغات بطور عجیبی با بازاریابی آمیخته است. تبلیغات جزئی از فرآیند بازاریابی یک محصول و یا خدمت بشمار می رود. به بیان ساده می توان گفت تبلیغات یعنی رساندن یک پیام از طریق رسانه های مختلف برای متقاعد کردن مخاطبان بالقوه برای خرید آن محصول و یا خدمت است تبلیغات بیشتر بر روان مشتری برای ترجیح دادن یک برند خاص تمرکز دارد می توان گفت در تبلیغات معمولاً اهداف متفاوتی دنبال می شود. تبلیغات هزینه دارد، اما بدون تبلیغ نمی توان فروش داشت، پس برای افزایش فروش باید بدنبال تبلیغات تاثیر گذار بود. یک تبلیغ موفق می تواند کسب و کارتان را در ذهن و ناخودآگاه مخاطبان مطرح کند روشهای زیادی برای تبلیغات وجود دارد ، از تبلیغ بنری در سایت های پربازدید گرفته، تا تبلیغات همسان، رپرتاژ آگهی، تبلیغات اینترنتی و تبلیغات ویدئویی، بسته به اینکه در چه مرحله ای از تبلیغات هستید و جایگاه برند شما کجاست می توانید از یکی از روشهای تبلیغاتی برای معرفی بیشتر برند خود استفاده کنید،اما تبلیغات اینترنتی یا همان شبکات اجتماعی از به روز ترین روش های تبلیغاتی هستند.

برند همان تصویر و تصوری است که افراد مختلف با بردن نام شرکتتان به ذهنشان می‌رسد. یعنی وقتی چشمشان را می‌بندند، چه چیزی از شما یادشان می‌آید ،همان تصور و همان حسی که با شنیدن اسمتان در دیگران به وجود می‌آورید، برند است. برندسازی خیلی ضروری است چون هم به شما کمک می‌کند که در بازار عرض اندام کنید و هم به مشتریان اجازه می‌دهد که بفهمند قرار است از شما چه انتظاراتی داشته باشند.

هر اقدامی که شما برای شکل دادن به برند خود انجام دهید آن برندسازی است برندسازی یعنی اینکه برای محصولات و خدماتتان شناسنامه درست کنید. یعنی روی حس و حال مخاطب تمرکز پیدا کنید.رنگ‌هایی که در طراحی لوگو و بسته‌بندی و حتی در و دیوار دفترتان به کار گرفته می‌شود هم در حال تشکیل دادن هویت بصری برندتان هستند.ساخت برند، حساب و کتاب دارد. باید تحقیق کنید، مشتری را بشناسید، از اثر واژه‌ها و رنگ‌ها بدانید چرا برندسازی این قدر مهم است ،برندسازی به شما کمک می‌کند راه‌هایی را ایجاد کنید که در آن‌ها به دیگران نشان دهید که” متفاوت ، خاص و منحصر به فرد ” هستید. به شما کمک می‌کند تا یک سبک متمایز ایجاد کنید ، و به رسمیت شناختن برند شما در بازار را افزایش می‌دهد  می‌تواند به شما کمک کند با مخاطبین خود در یک سطح عمیق‌تر ارتباط برقرار کنید و احساس وفاداری به برند خود ایجاد کنید عناصر برندسازی بسیار مهم هستند از جمله  دقیقا مشخص کنید انتخاب شعاردر کسب و کار خود به چه ارزشهایی پایبند هستید ،دستور العمل های برند خود را تعیین کنید، لوگو خود را با حساسیت زیاد طراحی کنید لوگوی شما صورت شرکت شما است و طراحی لوگو به احتمال زیاد مهم‌ترین قسمت برندسازی است وب سایت خود را طراحی کنید وبسایت شما یک گام بزرگ است .

جهت بهره مندی ازاطلاعات بیشتر و یا خدمات ما درزمینه تبلیغات و برندینگ می توانید با تیم تخصصی ما مشورت کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

فهرست
Translate »