راه اندازی کسب و کار

Business Startup

کسب و کار واقعی ، کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار

امروزه با وجود اینترنت راه اندازی کسب و کار به دو گروه عمده مجزا شده است، کسب و کار در دنیای واقعی ،کسب و کار اینترنتی که هر دو نقاط مشترک و در عین حال متفاوت زیادی دارند.شروع یک کار جدید و یک تجارت نو هیجان انگیزاست. یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در تجارت ، اشتیاق برای به اجرا در آوردن ایده های تجاری می باشد بهتر است قبل از شروع، با یک وکیل مشورت کنید، تا مطمئن شویدآخر کار را همان ابتدای کار می‌بینید و در مسیر بوسیله کارهای اداری و تصمیمات مهم که در آینده کسب و کار شما اثر خواهند گذاشت غافلگیر نخواهید شد از طرفی بهتر است کسب و کاری را انتخاب کنید که اشباع نشده باشد و در مورد رقبای بالقوه یا شرکای خود در بازار تحقیق کنید.

 به طور کلی اطلاع داشتن ازقوانین موجود که بستگی به نوع تجارت شما دارد یک امر واجب وضروری است ،رعایت قوانین همیشه کسل کننده و سخت است اما به هر حال لازم است  که یک سری قوانین ، مفاهیم ،روش ها و اصول را بدانید و به آن ها عمل کنید به این ترتیب، نگرانیتان برای حفظ ایده کسب و کار کمتر خواهد شد و وقت و انرژیتان در مسیر نادرست صرف نخواهد شد. چک لیست سریع موارد قانونی ازجمله نوع کسب وکار،نام کسب و کارکسب  خود را ثبت کنید. سپس پرونده مالیاتی، کد اقتصادی، دریافت مجوز ،حساب بانکی،علائم تجاری، حق اختراع مواردی است که در صورت نیاز شغل شما و شرایط کسب و کارتان باید به آنها توجه کنید

فراموش نکنید که هزینه ها را برآورد کنید،زمانی که یک تجارت را راه اندازی می کنید باید به ارزش آن و هزینه های موجود فکر کنید حتی هزینه های غیر منتظره را نیز در حین کار در نظر داشته باشید. یکی از قوانین مهم ، ایجاد یک سیستم حسابداری است که باید طبق قوانین پیش برود.  یک بودجه تجارتی ایجاد کنید،راه های مختلفی برای رسیدن به منابع مالی وجود دارد، چند مورد از بهترین روش ها برای تامین مالی کسب وکار شامل پیداکردن یک گروه سرمایه گذار،مذاکره با یک شریک استراتژیک یا مشتری می باشد حتی می توانید روی گرفتن تسهیلات وام بانکی نیز حساب کنید و تصمیم عاقلانه تری اتخاذ کنید.

گروه مشاوران کبالت با بهره گیری از دانش روز و تجربیات گسترده، به شما کمک میکند در مسیر کسب و کار جدید خود از همان ابتدا در کلیه مراحل ایده تا اجرا قدم های درست اصولی و حرفه ای بردارید و تا رسیدن شما به هدفتان شمارا همراهی خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

فهرست
Translate »