سرمایه گذاری درحوزه ساخت و ساز

Investment in Construction

مجموعه فوق تخصصی بین المللی

با ما به سوی بهترین ها پرواز کنید

امروزه یکی از بزرگترین و مهمترین مولفه های توسعه در هر کشوری از جهان توجه به زیر ساخت های عمرانی در شهرها و روستاهاست.  از همین جهت بسیاری از دولت ها در تلاش برای اختصاص بودجه های عظیم به بخش عمران و ساخت و ساز هستند. ازدیاد جمعیت و توسعه فیزیکی در شهرها و نیز مهاجرت از روستا به شهر و همچنین  نوسازی بافت فرسوده مسکن در شهر ها و روستاها از مواردی است که سبب شده است بسیاری از کشورها تمرکز خود را به موضوع ساخت و ساز اختصاص دهند . ساخت پروژه های مسکونی پل سد زیر ساخت های حمل و نقل زمینی ریلی دریایی هوایی همگی نیاز به جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی داشته  تامین بودجه برای خیل عظیمی از پروژه ها توسط صرفا دولت ها کافی نیست از اینرو نیاز به مشارکت بخش خصوصی شرکت ها و اشخاص در حوزه سرمایه گذاری بیش از پیش احساس می شود به همین علت داشتن دانش و تخصص کافی برای ورود به چنین مشارکت های که به آن (PPP) PUBLIC PRIVATE PARTICIPATION مشارکت دولتی – خصوصی گفته میشود حائز اهمیت بسیاری است .

دپارتمان سرمایه گذاری گروه مشاوران کبالت با داشتن تیمی مجرب و متخصص در حوزه سرمایه گذاری در پروژه ها ساخت و ساز این امکان را برای کلیه سرمایه گذاران بخش خصوصی و حتی صاحبان پروژه می دهد تا بتوانند بدون دغدغه بهترین و مناسب ترین شریک تجاری را برای خود بیابند و تمام خدمات مورد نیاز برای یک مشارکت حرفه ای در پروژه های ساخت و ساز را در اختیار قرار دهند .

 خدمات گروه مشاوران کبالت

از تهیه طرح های توجیهی فنی  و اقتصادی تا تنظیم و انعقاد قراردادهای تخصصی حوزه سرمایه گذاری چون انواع قرار دادهای EPCF ; JV  BOT; BOLT; EPC  و نیز کمک به تامین مالی پروژه های حوزه سرمایه گذاری همچون فاینانس و ریفاینانس متغییر است.

جهت بهره مندی از خدمات حوزه سرمایه گذاری در بخش ساخت وساز می توانید با تیم تخصصی ما مشورت کنید و حتی در فاز اجرای پروژه نیز از ما کمک بگیرید.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فهرست
Translate »