سرمایه گذاری در حوزه انرژی های نو

Investing in New Energy

مجموعه فوق تخصصی بین المللی

با ما به سوی بهترین ها پرواز کنید

گروه مشاوران کبالت

دنیای امروز متاسفانه شاهد از دست دادن روز افزون منابع عظیم سوخت های فسیلی خود جهت تامین انرژی مورد نیاز بشریت است و همین امر سبب شده است تا نگرانی جامعه جهانی برای تامین انرژی مورد نیاز نسل های آتی به عنوان یک چالش در پیش روی دولت ها و سازمان های بین المللی قرار گیرد . تلاش جامعه جهانی برای یافتن راهی مناسب برای تامین انرژی بیشتر در سال های اتی سبب ایجاد و توسعه صنعت انرژی های  نو و همچنین انرژی های بادی، خورشیدی، هیدرو الکتریک، زمین گرمایی، جذر و مد و … شده است که این امر خود نوید بخش بی نیازی نسل های آتی به انرژی فسیلی است .

امروزه کشورها در یک رقابت تنگاتنگ در پیشرفت های تکنولوژیک و فنی در عرصه ساخت ، بهره برداری  وتحقیق و توسعه در زمینه های انرژی های تجدید پذیر و تجدید ناپذیر هستند،از این جهت شرکت های دانش بنیان و خصوصی بسیاری در این حوزه شکل گرفته اند که با بهره مندی از دانش و تخصص دانشمندان و مهندسین این حوزه بتوانند در ایجاد چنین نیرو گاه هایی جهت تامین انرژی به خصوص تولید برق نقش آفرینی کنند. بدیهی است سرمایه گذاران علاقمند به این حوزه نو نیز در صدد سرمایه گذاری در چنین پروژه هایی هستند به خصوص که دولت ها و سازمان های بین المللی از چنین پروژه هایی که می تواند آینده بشریت را بی نیاز به سوخت های فسیلی کند حمایت می کنند.

دولت ها امروزه با خرید تضمینی برق تولید شده توسط چنین پروژه هایی به خصوص پروژه های بادی و خورشیدی انگیزه سرمایه گذاران این حوزه را بیش از پیش بالا برده اند سود حاصل از سرمایه گذاری ، تضمین سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت و نیز بازگشت سرمایه گذاری کوتاه مدت در چنین پروژه ها یی سبب شده است تا علاقه مندان بسیاری به سمت سرمایه گذاری در این پروژه ها سوق داده شوند.

گروه بین المللی مشاوران کبالت با داشتن تجارب ارزنده ای در زمینه های انرژی های نو به خصوص سانترال های بادی و خورشیدی می تواند خدمات ارزنده ای را به سرمایه گذاران این حوزه ارایه نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید .

فهرست
Translate »