پروژه های صنعتی و دانش بنیان

Science Based Projects

مجموعه فوق تخصصی بین المللی

با ما به سوی بهترین ها پرواز کنید ….

صنعت و تجارت به عنوان بازوهای اجرایی اقتصاد هر کشوری نقش بسزایی در توسعه کشورها و نیز توسعه تجارت بین الملل دارد ؛ فعالیت های تجاری و صنعتی در دنیای امروز بیش از گذشته وابسته به فعالیت های دانش بنیان شده است و نقش تحقیق و توسعه در رشد صنعت و تجارت و رشد اقتصادی بر کسی پوشیده نیست ؛ از همین رو بسیاری از شرکت های تولیدی و صنعتی به دنبال توسعه تجاری خود از طریق شرکت های دانش بنیان بوده و یا مستقیما به دنبال حرکت به سمت تحقیق و توسعه هستند ولی آنچه متاسفانه مانع فعالیت های شرکت های دانش بنیان شده و سبب توقف در مرحله اجرای بسیاری از پروژه های دانش محور شده است که بعضا دارای مطالعات توجیهی فنی و اقتصادی بسیار خوبی نیز میباشند همانا نبود سرمایه در گردش و مادی برای اجرای پروژه هاست .

گروه سرمایه گذاری مجموعه مشاوران کبالت با شناختی دقیق و کارشناسی شده از پروژه های این حوزه میتواند به عنوان مشاوری امین در بازاریابی برای یافتن سرمایه گذاران علاقمند به پروژه های صنعتی و دانش بنیان در کنار صاحبان پروژه خواهد بود .

ما با داشتن بهترین کارشناسان و متخصصین در این حوزه میتوانیم پروژه ها و ایده های دانش محور شما را برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی آماده نماییم . بررسی و استاندارد سازی اسناد و مدارک فنی ؛ حقوقی ؛ مالی و اداری شما نیز توسط مشاوران ما انجام خواهد شد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

فهرست
Translate »