شهروندی

Citizenship

اجرای مهاجرت هدفمند

با ما باشید تا اقامت خوشی را در کشور آرزوهایتان برایتان رقم بزنیم.

 یک شهروند عضو رسمی یک شهر، ایالت و یا کشور است،  وقتی شخصی شهروند یک کشور است از طرف دولت خدماتی دریافت میکند، آنها اجازه زندگی و کار را خواهند داشت.

 شهروندان دارای وظایف و حقوق و مزایا  و امتیازاتی هستند شهروندان می توانند حق رای  کار در انواع مشاغل دولتی و غیر دولتی را داشته باشند گرفتن شهروندی از هر کشوری شرایط مخصوص به خود را دارد ، اطلاع از تفاوت بین کلمات تابعیت واقامت دایم همیشه تا حد زیادی جلوی سو استفاده افراد سود جو را خواهد گرفت.داشتن شهروندی یک کشور بدین معنا است که شما از تمامی حقوقی عادی یک شهروند که در آن کشور به دنیا آمده بر خوردارید از جمله مهمترین آنها شما حق گرفتن پاسپورت آن کشور را دارا هستید ولی همانطور که می دانید شرایط اخذ شهروندی از هر کشوری قوانین مخصوص به همان کشور را دارد.

امروزه کشورها برای جذب سرمایه گذاری خارجی و رونق دادن به اقتصاد کشورشان اقدام به ایجاد برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و اخذ تابعیت آن کشور به خصوص از طریق خرید ملک ؛ سرمایه گذاری بانکی؛ خرید اوراق قرضه و سرمایه گذاری در پروژه های دولت مقصد نموده اند که برای بسیاری از سرمایه گذارانی که قصد مهاجرت داشته و تمکن مالی کافی دارند بسیار جذاب به نظر می آید . یکی از این کشورهای جاذب و ارزان برای سرمایه گذاری و اخذ شهروندی کشور ترکیه است که به راحتی میتوان با خرید یک ملک به ارزش ۲۵۰ هزار دلار آمریکا برای خود همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال تابعیت کشور ترکیه و به تبع آن پاسپورت آن کشور را دریافت نمود . گروه مهاجرتی کبالت در این پروسه از شناسایی پروژه های ملکی مناسب برای اخذ شهروندی تا اخذ تابعیت و پاسپورت با داشتن وکلای مجرب و متخصص در این حوزه آماده ارایه بهترین خدمات به علاقمندان به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید با کارشناسان بخش وکلای مهاجرت و اخذ شهروندی گروه بین المللی کبالت تماس بگیرید تا آنها با انجام ارزیابی های دقیق و بر اساس شرایط و ویژگی های شخصی شما بهترین راه را برای وکلای مهاجرت و اخذ شهروندی شما ارائه دهند.

فهرست
Translate »