اقامت کار

Work Permit

اجرای مهاجرت هدفمند

با ما باشید تا اقامت خوشی را در کشور آرزوهایتان برایتان رقم بزنیم.

از دیر باز بسیاری از افراد برای یافتن موقعیت مناسب کاری و شغلی زادگاه خود را ترک گفته سرزمین جدیدی را برای کسب و کار برگزیده اند، در تعریف ویزای کاری می توان گفت که این ویزا به معنای اخذ اجازه از دولت کشور مقصد برای کار و زندگی در آن کشور است، مسلما اخذ ویزای کاری نیاز به قرارداد کاری با یک سازمان و یا یک کارفرمایی دارد که در کشور مورد نظر واجد شرایط استخدام نیرو می باشد.

 می توان گفت ویزای کاری یکی از بهترین نوع ویزا ها می باشد چون بعد از مدتی معمولا منجر به اخذ اقامت دایم آن کشور میشود همانطور که می دانید مهاجرت این روزها دغدغه نیروهای جوان کشورهایی است که به هر دلیل اقتصاد در آنها از ثبات کمتری بر خوردار است .آنچه لازم است باید بدانید که مثل تمامی اقامت ها شرایط اقامت کار در هر کشوری متفاوت است و قوانین مخصوص به آن کشور را دارد. در خصوص اخذ اقامت کاری نکته حایز اهمیت داشتن یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای کشوری است که قصد مهاجرت کاری به آن را دارید همین امر موجب خواهد شد تا پروسه اخذ ویزای کاری و سپس اقامت کاری در کشور مقصد با سرعت و اطمینان بیشتری طی شود به همین جهت داشتن یک رزومه و انگیزه نامه قوی و حرفه ای از سوابق تحصیلی و کاری شما برای کاریابی بسیار حایز اهمیت است . گروه مهاجرتی کبالت با داشتن کارشناسان متخصص در این حوزه در کنار شما هستن تا بتوانید با خیال آسوده پروسه مهاجرت کاری خود را رقم بزنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید با کارشناسان بخش اقامت کار گروه بین المللی کبالت تماس بگیرید تا آنها با انجام ارزیابی های دقیق و بر اساس شرایط و ویژگی های شخصی شما بهترین راه را برای مهاجرت کاری شما ارائه دهند .

فهرست
Translate »