شرکای تجاری

Business Partners

گروه مشاوران کبالت

با داشتن شرکای تجاری در اقصی نقاط جهان آماده ارایه بهترین مشاوره هستیم

گروه مهاجرتی وستکین

westkinassociates.com

یکی از برجسته ترین شرکت های متخصص مهاجرت در لندن است ،ما درLegal-500 که موسسه استاندارد جهانی در زمینه ارزیابی توانایی شرکتهای حقوقی در سطح جهانی است ثبت شده ایم ، ما به دپارتمان تجارت بین المللی وابسته هستیم و همچنین در انجمن ارشد قانون مهاجرت ILPA عضویت دیرینه داریم، همکاران ما وکلای دادگستری مهاجرت و وکلای مهاجرت هستند و همچنین دارای تجربه زیادی در زمینه مهاجرت و حقوقی بسیاری می باشند در نتیجه شرکت ما با دارا بودن تیم مجرب ،حرفه ای وداشتن چندین دهه تجربه حقوقی در تمام زمینه های قانون مهاجرت ماهر شایسته و با تجربه هستیم و تمامی خدمات خود را از جمله پناهندگی _خانواده کارت اقامت خانواده با توجه به استانداردهای دفتر کمسیون خدمات مهاجرت ارایه می دهیم، ما روشهای روشن و کاملا ملموس را دنبال می کنیم و با توجه به آن هر مشتری را در روند امور مهاجرت خود راهنمایی می کنیم.

موسسه مهاجرتی پاراکس

 

parax.ca

پاراکس یک کمپانی کانادایی است که در ونکوور و استان بریتیش کلمبیا واقع شده است، متشکل از تیم با تجربه ایرانی و کانادایی از قویترین تیم های مشاورین کانادا محسوب می گردد. پاراکس متخصص در زمینه های کار آفرینی ،سرمایه گذاری ، دانشجویان بین المللی ، اسکیل ورکرزهای فدرال و استانی ، برنامه های مهاجرتی کلیه استانها و ویزاهای موقت و دائم می باشد. ما با ارائه راهنمایی های مستقیم به مشتریانمان در تمام مراحل پرونده همراه آنها در این مسیر هستیم و پاراکس بعنوان مشاور به شما اطمینان میدهد که با ارائه پرونده قوی و پیگیریهای لازم برخورد منصفانه توسط افسران اداره مهاجرت کانادا و موفقیت شما را تضمین کند.

هدف ما ساده است جهت دستیابی به بهترین نتیاج ممکن برای پرونده های مشتریانمان سخت تلاش میکنیم و با ارایه راهنمایی های مستقیم به مشتریانمان در تمام مراحل پرونده همراه انها دراین مسیر هستیم، پاراکس بعنوان مشاور به شما اطمینان می دهد که با ارایه پرونده قوی و پیگری های لازم برخورد منصفانه توسط افسران اداره مهاجرت کانادا و موفقیت شما را تضمین کند.

گروه مشاورین مالی آرس

 

 

Arsconsultancy.com

اولین شرکت مشاوره در زمینه مدیریت مطالبات بین المللی و جمع اوری بدهی در ترکیه است ، همچنین مشاورین آرس پیشرو در ارایه راه حل مشکلات برای مطالبه و دریافت بدهی در سراسر دنیاست، ما به عنوان مشاور، شما را در مدیریت ریسک تجارتتان یاری می کنیم ، موفقیت های ما در این زمینه گواه این مطلب است با کمترین کسورات و در کوتاهترین زمان ممکن بدهی های شما را وصول می کنیم ، به عبارتی(بدون بازیابی … بدون هزینه ) ، ما برای تجارت شما سخت کار می کنیم ،مشاورین آرس یک شرکت کاملا معتبر حرفه ای و پایبند به اصول اخلاقی و استانداردهای جهانی FDCPوFNCA است.

اگر وصول مطالبات بدهی ها احتیاج به اقدامات حقوقی بین المللی داشته باشد،شرکا حقوقی ما درسراسر دنیا آماده ارایه خدمات هستند ،علاوه بردانش مالی آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ محلی نماینگان حرفه ای و آموزش دیده ما در زمینه مذاکره حل اختلافات دانش کافی و توانایی منحصر به فردی دارند.

مأموریت اصلی ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم تا با روش های سریع و موثر بدهی ها آنها را جمع آوری کرده ، علاوه براین هدف ما دستیابی مشتریان مان به بالاترین میزان بازیابی بدهی های خود با کمترین دردسر و در کوتاه ترین زمان ممکن است.

چشم انداز ما تبدیل شدن به اولین انتخاب مشتریان در سطح مشاغل بین المللی برای جمع آوری بدهی نه تنها در ترکیه بلکه درتمام دنیا است ، ویژگی های ما شامل،ارائه راه حل های پایدار، کار گروهی ، اعتماد متقابل و سطح بالایی از یکپارچگی است.

گروه فول هوس

Fullhouseproject.com

گروه فول هوس به کلیه مشاغل موجود در ترکیه خدمت می کند ، فرایند سازمان فروش وبازاریابی سازماندهی انواع نظارت و مدیریت است ، این شرکت کلیه نمونه کارهای خود را در داخل و خارج از کشور با شبکه های نمایندگی طرف قرارداد و با تیم متخصص خود در این زمینه برنامه ریزی می کند و روند کار را دنبال می کند. در این فرآیند ، ما برنامه ها و تنظیمات پروژه ها را از فرم زمین تا تحویل کلید تمام اقدامات و مراحل و سازمان های فروش و بازاریابی را انجام می دهد.

گروه مهاجرتی و سرمایه گذاری هنلی و شرکاء

 

 

Henleyglobal.com

گروه مشاورین هنلی و شرکاء رهبر جهانی در زمینه اقامت و اخذ شهروندی محسوب می شوند . سالانه صدها نفر از ثروتمندان و مشاوران آنها به دلیل توانایی و کیفیت بالای مشاورین به ما اعتماد کرده مشتری ما می شوند . تیم ما با بیش از 30 شعبه در کل دنیا و با دارا بودن تیم قدرتمند و کاردان در جهان پیشتاز است. این شرکت دارای سابقه 45 ساله میباشد . درسال 1997 تغییراتی در شرکت جهت به روزسانی روش ها و کلیه امور صورت گرفت و تا به امروز با به روزترین اطلاعات در حال خدمت رسانی در تمام زمینه های مهاجرت است ، به جرات می توان گفت کلیه مدیران ،مشاوران و کارمندان ما در کشورهای خودشان بهترین ها هستند .

دورنمای ما: هیچکس قادر نیست محل تولد و تابعیت خود را در زمان تولد انتخاب کند ما به افراد کمک می کینم تا با انتخاب هوشمندانه زندگی شاد و امن تری را در بهترین کشورهای دنیا تجربه کنند.

اهداف ما:هدف ما این است که مردم در کشورهایی زندگی کنند که از کرامت انسانی و امنیت بالایی برخوردار باشند.

اصول مدیریتی ما:ما همیشه سعی کرده ایم در جهت پیشرفت مجموعه بر اصول مجموعه خود پایبند باشیم و دراین زمینه از نظرات مشتریان خود بهره برده ایم .

حوزه فعالیت ما:
کسب تابعیت پس از مهاجرت در کشورهای اتریش بلژیک کانادا کرواسی یونان ایرلند پرتغال سنگاپور اسپانیا بریتانیا
کسب تابعیت از طریق تخصص وبقیه مواردی که گروه ما تخصص و تجربه گسترده ای درزمینه اقامت و تابعیت دارند.
گروه بین المللی مشاوران کبالت نماینده رسمی شرکت مهاجرتی و سرمایه گذاری هلنی پارتنر در کشور ترکیه است .

گروه وکلا و مشاورین حقوقی لکس حقوق

Lexhukuk.com

شرکت حقوقی “لکس حقوق ” توسط ادا برات دنیز در استانبول تاسیس شد ، موسس شرکت ادا برات دنیز در زمینه حقوق خانواده و طلاق و قانون ارث تخصص دارد و به طور موثری خدمات دعاوی ، مشاوره حقوقی و مشاوره ای را در زمینه های املاک و مستغلات و اجاره ، قانون شرکت ها و قراردادها ، قانون مالکیت معنوی ، قانون اجرا و ورشکستگی ، قانون رقابت انجام می دهد او فلسفه “طلاق موفق” را ایجاد کرده است که هدف آن انجام پروسه ی طلاق در کنار آشتی هرچه بیشتر زوج های متاهل و تلاش برای جلوگیری از آسیب رساندن به فرزند در اثر طلاق والدین است.علاوه بر این وی در زمینه قانون ارث بر اساس فلسفه “وراثت حق است” بسیار فعال است و همچنین با تدوین “مفهوم حق ارث” دیدگاه جدیدی را به قانون ارث ارائه داده است ادا برات دنیز به طور فعال در پروژه های مسئولیت اجتماعی نقش دارد و به حمایت از افراد با این فعالیت ها ادامه می دهد.

شرکت حقوقی ما در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارد ، حوزه کاری ما شامل امور مربوط به شرکت ها و قرار دادها ، مستغلات و اجاره ، مالکیت معنوی ، خانواده، طلاق، وراثت و … است.

گروه سرمایه گذاری مارس

Marsinvestment.com.tr

اگر چه ما در تمامی رشته های بخش املاک و مستغلات از جمله مدیریت فروش و بازاریابی ارتباطات مشاوره جهانی و پروژه های متعددی فعالیت داریم اما هدف مشترک و اصلی ما در کلیه کارهایمان پیروزی است ، گروه سرمایه گذاری مارس اطلاعات دقیقی پویایی شناسی در سطح محلی و جهانی داشته رویدادها و روندها را از نزدیک پیگیری کرده و از ابزار دقیق و به روز استفاده می کند تا سرمایه گذارانش را به سود کلان رساند.

اولویت شرکت سرمایه گذاری مارس ارایه دقیق ترین راه حل ها به سرمایه گذاران است با تکیه بر این اصل که سرمایه آنها وابسته به تحولات منطقه و جهان نباشد و به طور روشن و واضع می توان گفت هدف ما سود رسانی مطمین و با ثبات برای سرمایه گذاران است، خدمات ما بسیار متنوع است و شامل فروش و بازاریابی جهانی ،مشاوره توسعه وپروژه ، مشاوره بازاریابی ، مشاوره تجارت پیشرفته وهمکاری استراتژیک می باشد.

گروه ساختمانی مسا

Mesa.com.tr

کمپانی ما در سال 1969 با اسم مسا مسکن سنایی و بعد از مدتی با نام مسا با هدف افزودن ارزش به زندگی ، سفر کاری خود را آغاز کرده و تا به امروز مشغول به کار است ، مسا با گام های منحصر به فرد و جسورانه و همچنین با تکیه بر رضایتمندی صد ها هزار مشتری راضی به یک برند قابل اعتماد مبدل شده است ،همچنین در حوزه مسکن و ساخت وسازمفهوم جدید و خلاقانه ای ابداع کرده است.

ما با داشتن بیش از 4500 کارمند و با تجربه ساخت بیش از 100هزار خانه به مساحت بیش از12هزار میلیون متر مربع خود ، در تمامی مراحل که شامل کارهای زیر بنایی و فضای سبز از مرحله طراحی تا تحویل و پس از تحویل خدمات کامل و گسترده ای را ارایه می دهیم.

گروه تخصصی پروژه و بازاریابی دیو

Dev project marketing

Devprojectmarketing.com

شرکت تخصصی و بازاریابی ما مبتنی بر تخصص کارشناسان با تجربه و براساس نظم واعتماد متقابل و رضایت مشتری است ، ما در حال برنامه ریزی برای فعالیت های فروش وبازاریابی برای بهبود شرایط کاری کمپانی های شما هستیم که با سالها تجربه در اسرع وقت بالاترین سود اقتصادی را برای شرکت شمابه ارمغان می آورد ، با ترکیب تجربیات کارمندان گسترده وشرکای خود که در دفاتر داخلی و بین اللملی مشغول فعالیت هستند بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم .خدمات ما شامل ، برنامه ریزی و مدیریت پروژه ، خدمات فروش، خدمات نمایندگی بازاریابی وفروش ، خدمات حقوقی، آموزش و خدمات روابط عمومی است. مجموعه ما دفاتر فروش معتبرترین پروژه های ملکی در ترکیه را در اختیار دارد و فروش و بازاریابی انحصاری این پروژه ها توسط مجموعه تخصصی ما انجام میگیرد .

کالج امریکایی مدیریت

amcm.us

کالج امریکایی مدیریت یک سازمان آکادمیک ، چابک و دانش بنیان جهت توسعه و بهبود قابلیت های مدیریتی کسب و کار برای شرکت ها و افراد ، از طریق ارائه دروس کاربردی آکادمیک ، مشاوره مدیریت و کوجینگ و منتورینگ می باشد .این کالج از بهترین اساتید ، کوچ ها و منتور ها و مشاورین مشهور بین المللی و پارتنر های سازمانی که در حد استانداردهای بالا و بین المللی کالج باشند استفاده می نماید .این کالج خدمات خاص را برای شرکت ها و سازمانها چه از بخش دولتی و چه از بخش خصوصی و همچنین افراد در سراسر جهان ارائه می نماید. این خدمات میتواند بصورت آنلاین و یا حضوری ، پاره وقت و یا تمام وقت ورکشاپ یا کنفرانس با توجه به درخواست های مشتریان باشد. آموزشهای این کالج قابلیت محور می باشد به این معنی که نه تنها دانش عمیق شرکت کنندگان را ارتقا می بخشد بلکه مهارتهای عملی و نگرشهای ذهنی آنان را نیز بالا برده و توسعه می دهد.این کالج همچنین با استفاده از تیمی بسیار خبره و با تجربه از مشاورین مدیریت خدمات مشاوره ای در کلیه زمینه های مدیریت جهت توسعه افراد و سازمانها ارائه می نماید .

فهرست
Translate »