تیم کبالت

Our Team

گروه مشاورین کبالت

با ما آشنا شوید

بهزاد خویی

دکتر بهزاد خویی

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

بهزاد خوییبهزاد خویی دارای بیش از 16 سال سابقه مدیریت ارشد اجرایی در ارایٔه خدمات حقوقی می باشد. به عنوان یک کارآفرین خبره و موسس گروه مشاوران کبالت، ایشان نقش پررنگی را در ایجاد ارزش های سازمانی مشترک، انگیزه و روح تیمی کارکنان و شرکای تجاری مجموعه کبالت ایفاء می کنند. ایشان فارغ التحصیل مقطع دکترای رشته حقوق بین الملل هستند .
قبل از تاسیس مجموعه کبالت، ایشان به عنوان مدیر مرکز داوری، مشاور ارشد حقوقی و ریٔیس هیات مدیره، تجارب زیادی را در زمینه های حقوق سرمایه گذاری خارجی، حقوق تجارت بین الملل و قراردادهای تجاری بین المللی، دعاوی برون مرزی و بین المللی، داوری تجاری بین المللی و حل و فصل اختلافات غیر قضایی در سازمانها و مراکز داوری مختلف از جمله شرکت بازرگانی پتروشمی شرکت کدینگ کالا و خدمات ایران، شرکت لد ایران، شرکت خدمات سرمایه گذاری ایلمان ، شرکت مدیریت صادرات کیان تجارت ایرانیان، کمیسیون حقوقی و داوری کمیته ملی اتاق بازرگانی بین المللی در ایران، مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران ، مراکز داوری استانبول، مرکز داوری اتاق بازرگانی و شهرداری ارومیه به دست آورده اند. ایشان هم اینک به عنوان عضو کمسیون حقوقی و داوری اتاق بازرگانی بین المللی در ایران و نیز عضو کمسیون حقوقی اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه مشغول فعالیت میباشند.

E.mail:behzad.khoei@coballtconsulting.com

مدیران

null

دکتر بهرام شکیبا

مدیر تجارت بین الملل وبازاریابی بین الملل

تحصیلات :
– دکترای مدیریت با گرایش مدیریت استراتژیک از انگلستان
– فوق لیسانس مدیریت با گرایش مدیریت طرح و پروژه از استرالیا
– گواهی استادی مدیریت پروژه از شرکت ملی پتروشیمی ایران
– گواهی استادی ارزیابی مدیریتی سازمانهای پروژه محور از شرکت ملی پتروشیمی ایران
سوابق دانشگاهی و تدریس :
– رییس هیئت علمی و استاد علوم مدیریت کالج امریکایی مدیریت
– پروفسور مدعو مدیریت دانشگاه جیبو چین
– مدرس دروس MBA و فوق لیسانسهای تخصی (MSC )مدیریت استراتژیک ،مدیریت بازاریابی و مدیریت منابع انسانی دانشگاه هریوت وات انگلستان در ایران
– مدرس کلیه دروس مدیریت پروژه سازمان بین المللی مدیریت پروژه در ایران
– مبدع و مدرس VIP زبان انگلیسی جهت مدیران ایرانی با موفقیت صد درصد
– مربی و کوچ توسعه مهارتهای فردی و مدیریتی و رهبری
سوابق مشاوره مدیریت :
در هردو بخش دولتی و خصوصی از جمله :
وزارت اقتصاد ،شرکت های خودرویی، فولاد، پتروشیمی ،مواد شیمیایی و شوینده ها ،سرمایه گذاری و بازار سرمایه

سونیا اسماعیلی

سونیا اسماعیلی

مدیر طراحی و برند

سونیا اسماعیلیسونیا اسماعیلی دارای بیش از 10سال سابقه مدیریت دفتری و طراحی گرافیکی می باشد به عنوان یک متخصص کارآمد و معاونت هنر وطراحی با توانمندی های منحصربه فرد پروژه های طراحی مجموعه گروه مشاورین کبالت را مدیریت می کنند.
ایشان فارغ التحصیل رشته طراحی گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی ارومیه می باشند
ایشان با توانمندیهای منحصربفرد خلافیت و نوآوری، پروژه های متنوع طراحی را در شرکت های مختلفی از جمله گروه خدمات سرمایه گذاری ایلمان، فودلند با موفقیت به انجام رسانده اند.

E.Mail: sonia.esmaeili@coballtconsulting.com

بردیا عشقی

بردیا عشقی

مدیر مالی و ریسک
بردیا عشقی

بردیا عشقی

بردیا عشقی دارای بیش ازسال ۸ سابقه کار در زمینه های اقتصادی، سرمایه‌گذاری در بازارهای  بورس، ارز و خدمات مالی می باشند .  به عنوان مدیر دپارتمان مدیریت ریسک و تامین مالی در گروه بین المللی مشاوران کبالت برگزیده ای از تجربیات ارزشمند خود را در اختیار مجموعه قرار می دهند.
ایشان فارغ التحصیل رشته اقتصاد و تاریخ  در مقطع کارشناسی از دانشگاه  Davis ایالت کالیفرنیا آمریکا  و کارشناسی ارشد رشته اقتصاد و سیستم های مالی ازدانشگاه بوغازایچی  ترکیه می باشند.
بردیا عشقی آشنایی کامل با اقتصاد خرد و جامع، عملکرد بانک مرکزی در بازار، سیستم های مالی، ابزار بدهی، سرمایه‌گذاری در بازارهای  بورس، ارز، و مشتقات را دارا می باشد .ایشان به واسطه زندگی و تحصیل در امریکا مهد اقتصاد جهان  دارای تجربه های کاری ارزشمندی است که با تکیه بر دانش روز در چگونگی استفاده از نرم افزار های سرمایه‌گذاری و  تحلیل داده ها از جمله Bloomberg Terminal, Eviews, R, و Stata  سابقه درخشانی در مشاوره های مالی و مدیریت ریسک در بازار جهانی را در کارنامه کاری خود ثبت نموده است . بردیا عشقی تسلط کامل به سه زبان انگلیسی ، ایتالیایی و فارسی دارد .

E.Mail: bardia.eshghi@coballtconsulting.com

Ali Kale

Ali Kale

مدیر حقوقی

Ali Kaleعلی کاله دارای بیش از 10 سال سابقه کار حقوقی، یکی از وکلای معتبر و شناخته شده شهر استانبول ترکیه در زمینه های حقوق کار، حقوق تجارت، حقوق شرکت های تجاری، حقوق قراردادها و تعهدات، حقوق اجرا و ورشکستگی می باشد همچنین متخصص در زمینه حل و فصل اختلافات به روشهای غیر قضایی علی الخصوص داوری تجاری بین المللی هستند.
ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه مارمارای شهر استانبول می باشند.به عنوان یک وکیل مقیم در چندین موسسه حقوقی بین المللی ، همچون موسسه حقوقی مرت وان در استانبول، تجربیات گرانبهایی را طی سالهای اخیر بدست آورده اند.
در حال حاضر به عنوان موسس و مدیر عامل موسسه حقوقی لکس حقوق استانبول ترکیه خدمات حقوقی گرانبهایی را به شرکت های مختلف داخلی و بین المللی ارایٔه می دهند.

E. Mail: ali.kale@coballtconsulting.com

آیدا رشیدی

آیدا رشیدی

مدیر سرمایه گذاری

آیدا رشیدی

آیدا رشیدی شیراز دارای بیش از 8 سال سابقه فعالیت در زمینه های تدوین قراردادهای تجاری بین المللی، مذاکرات حقوقی، مطالعه امکان سنجی پروژه های سرمایه گذاری به روش BOO، BOT و EPCF، تهیه مدل مالی و پیش بینی نرخ بازده داخلی سرمایه گذاری، خرید تجهیزات، حمل بین المللی بر پایه استاندارد INCOTERMS، مناقصات و توسعه بازار است. از جمله فعالیت های مذاکراتی ایشان در زمینه قراردادها، تعامل با شرکت های بزرگ اروپایی همچون آنسالدو، زیمنس و جنرال الکتریک می باشد. ایشان همچنین بعد از مهاجرت به کشور ترکیه موفق به کسب مدرک در دو حوزه حقوق انرژی و حقوق قراردادها از یکی از برترین دانشگاه ها در این کشور شده است. تسلط به سه زبان فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی نیز بر وسعت گستره ارتباطاتی ایشان افزوده است.

چند مورد از پروژه های سرمایه گذاری که ایشان به عنوان کارشناس قراردادها در آنها همکاری داشته است عبارتند از:

  • نیروگاه 1000 مگاواتی سیکل ترکیبی هریس به ارزش 650 میلیون یورو – BOO
  • نیروگاه 1000 مگاواتی سیکل ترکیبی اندیمشک به ارزش 590 میلیون یورو – BOO
  • خط لوله گاز نکا-دامغان به ارزش 300 میلیون دلار – EPCF
  • تصفیه خانه آب رشت به ارزش 67 میلیون دلار – BOT
  • آب شیرین کن بندرعباس به ارزش 204 میلیون دلار – BOO
null

رومینا حماطی

مدیر IT و طراح وب

رومینا حماطی دارای بیش از 14 سال سابقه فعالیت در زمینه های طراحی سایت، سئو و اینترنت مارکتینگ است. ایشان مدرک مدیریت جهانگردی دارد و تاکنون بیش از 70 وبسایت در سطح بین الملی پیاده سازی کرده است . ایشان به مدت سه سال است عضوی از گروه مشاوران کبالت در بخش آی تی است . توانمندی های ایشان و تجربیات ارزشمندشان موجب گسترش ارتباطات موثر تیم کبالت در فضای مجازی شده است.
خانم حماطی همچنین عضو تیم آِی تی شرکت سامانه گستران روز بوده و وبسایت های متعددی را طراحی و مدیریت میکنند.  ایشان در کنار دانش طراحی سایت پا به عرصه کوچینگ گذاشته اند و دارای مدرک بین المللی ACTP شده اند و بیزینس کوچینگ را در راستای اهداف سازمانی هوشمندانه به کار میگیرند.

E.Mail: Rominahemati@coballtconsulting.com

گروه مشاوران ما

دکتر داوود ندیم

دکتر داوود ندیم

مشاور سرمایه گذاری

دکتر داوود ندیمدکترداوود ندیم دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در حوزه سرمایه گذاری و به عنوان مشاور سرمایه گذاری مجموعه کبالت تجربیات ارزنده و گرانبهایی را در بخش سرمایه گذاری موسسه دراختیار مجموعه مشاورین کبالت قرار داده اند.
ایشان فارغ التحصیل دکترا در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تبریز می باشند.
آقای دکتر ندیم به عنوان معاونت سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی جلفا از سال1997 تا2004 مدیریت و رهبری جذب بالغ بر میلیارد دلار سرمایه گذاری داخلی و بین المللی را بر عهده داشتند که همین امر باعث ارتقاء این منطقه به منطقه آزاد تجاری ارس شد.
قرار گرفتن شهر تبریز به عنوان بهترین کلان شهر ایران برای 5 سال متوالی از دیگر زحمات دکتر ندیم در سمت مدیر سرمایه گذاری شهرداری تبریز از سال 2006 تا 2014 می باشد که طی این سالها جذب سرمایه گذاری داخلی و بین المللی بالغ بر17 میلیارد دلار برای شهر تبریز انجام شد.
تدوین آیٔین نامه سرمایه گذاری شهرداریهای ایران برای اولین توسط دکتر ندیم در سال 2006 در شهر تبریز انجام شد که بعدها به عنوان یک طرح اجرایی جامع توسط وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران به تمامی شهرهای ایران ابلاغ شد.
دکتر ندیم سابقه ریاست کمیته سرمایه گذاری که شامل کشور دنیا می باشد، و همینطور عضویت هیات مدیره کمیته سرمایه گذاری کلان شهرهای جهان را داشته اند. ایشان موسس اولین مدرسه و وب سایت سرمایه گذاری در کشور ایران می باشند.

E. Mail: davood.nadim@coballtconsulting.com

Gurcan Mercan

Gurcan Mercan

تجارت و بازاریابی بین الملل

Gurcan Mercan
گورجان مرجان دارای بیش از 30سال سابقه به عنوان یکی از چهره های متخصصو با تجربه دنیای تجارت و یک کارآفرین خبره و مشاور مجموعه گروه مشاوران کبالت دربخش تجارت و بازاریابی بین الملل موسسه میباشند. ایشان برگزیده ای از تجربیات ارزشمند خودرا در اختیار مجموعه قرار داده اند.
ایشان فارغ اتحصیل رشته حقوق از دانشگاه استانبول می باشند .
آقای مرجان عضو هیات مدیره شرکتهای بازرگانی در کشور ترکیه و خاورمیانه هستند. ارایٔه مشاوره های تخصصی و جامع به شرکتها، سازمانها و هلدینگ های معتبر بین المللی در خصوص روشهای اجرای بازاریابی بین الملل، برند سازی در کشورهای مختلف و بکارگیری روشهای نوین و به روز فروش داخلی و بین المللی از تخصص های عمده ایشان می باشد.

E.Mail: gurcan.mercan@coballtconsulting.com

Ayse Burcu Arslan

Ayse Burcu Arslan

مدیریت ریسک و امور مالی

Ayse Burcu Arslanبه عنوان مشاور متخصص کسب و کارهای مختلف، کارآفرین و یک مدیر با تجربه، خانم Arslan از سال 2007 در زمینه مدیریت مطالبات بین المللی فعال بوده اند .ایشان فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل در مقطع کارشناسی از دانشگاه Bogazici استانبول میباشند و همینطور مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مطالعات سازمانی از دانشگاه Tilburg کشور هلند کسب کرده اند .بعد از شناسایی نیازهای سازمانها و شرکت های بین المللی برای وصول مطالبات-بدهی و همینطور مدیریت ریسک اعتباریدر شهر تصمیم گرفتند شرکت مشاوره مالی و مدیریت ریسک خودشان را در شهر  Arslanاستانبول ترکیه، خانم به عنوان یک شرکت معتبر و پیشرو در زمینه وصول ARS استانبول راه اندازی نمایند .امروزه شرکت مشاوره ، در شهر استانبول و دیگر کشورهای جهان میباشد ARSinkaso® مطالبات بین المللی ، با نشان تجاری و همینطور کنفرانس TIM، انجمن صادر کنندگان ترک تبار ITO(ایشان سخنران اتاق بازرگانی استانبول های سمینارهای بین المللی در سراسر جهان میباشند و جلسات آموزشی مختلفی را در زمینه های مذاکره، میانجیگری، حل اختلافات تجاری-سازش و مهارتهای متقاعد کنندگی وصول مطالبات در شرکت ها ، سازمانها و اتحادیه های مختلف برگزار میکنند.

E.Mail: ayse.burcu@coballtconsulting.com

فهرست