حقوقی و حل و فصل اختلافات غیر قضایی (ADR)

Legal & ADR

قراردادها و مراودات حقوقی و نیز دعاوی و اختلافاتتان را به ما بسپارید و با خیال راحت بر تجارت و کسب و کارتان تمرکز کنید ما تا آخر راه در کنارتان خواهیم بود.

مشاوره حقوقی و حل و فصل اختلافات غیر قضایی

دپارتمان حقوقی مجموعه کبالت با بهره مندی از وکلاء و حقوقدانان خبره در حوزه حقوق تجارت بین الملل و داوری و حل و فصل اختلافات غیر قضایی توانسته است با ارائه بهترین مشاوره ها و خدمات حقوقی، به عنوان مشاوری امین در کنار تجار ، بازرگانان صاحبان کسب و کار و شرکت ها و هولدینگ های بزرگ باشد.

این دپارتمان با همکاری سازمان های حقوقی و داوری بین المللی و مراکز آموزشی و پژوهشی دانشگاه های معتبر حقوق در سراسر دنیا این افتخار را دارد تا همواره اطلاعات به روز و تخصصی این حوزه را در اختیار موکلان خود قرار داده و با اطمینان و اعتماد به نفس بالا در جهت انجام امور حقوقی آنها گام بردارد.

حوزه های تخصصی ما در این دپارتمات عبارتند از :

  • مذاکرات تخصصی حقوقی
  • میانجیگری حقوقی
  • سازش و داوری حقوقی
  • تهیه و تدوین قراردادهای تجاری بین المللی و موافقتنامه های سرمایه گذاری بین المللی
  • بررسی اظهار نظر حقوقی در مورد قوانین و مقررات تمامی امور حقوقی برای اشخاص و صاحبان کسب و کار
  • برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در زمینه های مذاکرات حقوقی ، میانجیگری ، سازش و داوری برای شرکت ها و سازمان های مختلف
  • ارائه مشاوره های حقوقی تخصصی و فنی در خصوص اختلافات حقوقی تجار ، سرمایه گذاران ، شرکت های تجاری و سایر اشخاص و کمک به حل و فصل غیر قضایی اختلافات

در دنیای مدرن امروز توجه ویژه به مسائل حقوقی کسب و کارها، نحوه تنظیم قراردادهای تجاری و همینطور استفاده از وکلاء و مشاوران حقوقی متخصص در پروژهای تجاری و سرمایه گذاری بین المللی، به امری اجتناب ناپذیر و ضروری تبدیل شده است.

دپارتمان حقوقی و حل و فصل اختلافات غیر قضایی گروه مشاوران کبالت با ارائه خدمات غیر قضایی همچون مذاکرات حقوقی و فنی ، میانجیگیری ، سازش و داوری به مشتریان خود در دعاوی تجاری و سرمایه گذاری بین المللی کمک می کند تا بتوانند بدون نیاز به طرح دعوی در دادگاه و تحمیل هزینه های بسیار سنگین دادرسی قضایی در کشورهای مختلف، نسبت به حل و فصل مشکلات حقوقی خود اقدام نمایند.

فهرست
Translate »