ثبت شرکت و برند

Brand Registration

شرکت با مسئولیت محدود
شرکت سهامی

ثبت شرکت و برند

برای راه اندازی هر کسب و کاری در هر کشوری و شروع یک بیزنس حرفه ای شما قطعا نیازمند تاسیس و ثبت شرکت و نام تجاری خود در کشوری هستید که قصد تاسیس تجارت و کسب وکار خود را دارید . همه کشورها مقررات تجاری و قانون تجارت خاص خود را دارند ولی معمولا کلیت اشخاص حقوقی تجاری با اندکی تفاوت در بسیاری از کشورها یکی است . امروزه با توجه به رویکرد کشورها و دولت ها به جذب سرمایه گذاری خارجی در پروژه های دولتی و خصوصی تاسیس و ثبت شرکت برای اتباع خارجی و سرمایه گذاران خارجی به راحتی قابل انجام است .

تاسیس شرکت و ثبت برند و نام تجاری در هر کشوری تابع مقررات و ضوابط خاصی است که نیازمند استفاده از دانش و تجربه حقوقدانان و مشاوران مالی متخصص در این حوزه میباشد . اداره نمودن یک شرکت تجاری نیازمند اطلاعات حقوقی و مالی حرفه ای است و به همین جهت توصیه اکید ما بر صاحبان کسب و کار این است که از بدو تاسیس یک شرکت تا پایان یافتن فعالیت های آن همیشه از مشورت مشاوران حقوقی و مالی قطعا در کسب و کار خود استفاده نمایند هر جند خوشبختانه در برخی کشورها استفاده از این افراد به عنوان مشاور مالی و وکیل شرکت اجباری است و بدون بهره مندی از دانش چنین افرادی امکان حتی شروع فعالیت و ثبت شرکت نخواهد بود .

یکی از کشورهای جاذب برای تاسیس شرکت کشور ترکیه است در کشور ترکیه دو نوع رایج شرکت وجود دارد :

  • یکی شرکت با مسئولیت محدود
  • دیگری شرکت سهامی

کارشناسان حقوقی و مالی گروه مشاوران کبالت آماده ارائه خدمات مربوط به ثبت شرکت و برند شما در اقصی نقاط جهان هستند . از این رو علاقمندان به راه اندازی کسب و کار در کشورهای مختلف و نیز مهاجرینی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را دارند میتوانند با دپارتمان حقوقی خود برای ثبت شرکت و برند خود تماس بگیرند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید .

فهرست
Translate »