مذاکرات حقوقی

Legal Negotiations

قراردادها و مراودات حقوقی و نیز دعاوی و اختلافاتتان را به ما بسپارید و با خیال راحت بر تجارت و کسب و کارتان تمرکز کنید ما تا آخر راه در کنارتان خواهیم بود.

مذاکرات حقوقی

یک مذاکره کننده خوب علاوه بر اینکه یک شخص متخصص و مجرب در رشته خود است، مجهز به فنون مذاکره و هنر گفتگوی مؤثر نیز می باشد. مذاکره کنندگان توانا در مذاکرات قبل از انعقاد قرارداد زمینه را برای توافقی جامع، شفاف و پایدار با رعایت حقوق و خواسته های طرفین قرارداد فراهم می نمایند. به طوری که بنیاد روابط مالی و تجاری به شکل مستحکم ایجاد شود و برای همیشه یا مدت زمان زیاد پایدار بماند. مذاکره کننده خوب بعد از حدوث اختلاف نیز می تواند طرفین را از سقوط در گرداب دعاوی و صرف زمان و هزینه مادی و معنوی زیاد نجات دهد. وی با استفاده از دانش تخصصی خود مشکلات حادث شده را تجزیه و تحلیل و بر پایه نتیجه گیری های حاصله، راه حل مناسب را انتخاب نموده و سعی بر اقناع طرفین و نزدیک کردن نظرات آنها به یکدیگر و نهایتاً حل موضوع بر اساس تراضی و مصالحه می نماید.

امروزه فنون مذاکرات حرفه ای و تخصصی حقوقی به عنوان یکی از راههای حل و فصل غیر قضایی اختلافات حقوقی بسیار مورد توجه طرفین اختلاف خواهد بود اینکه یک وکیل و حقوقدان که آشنا به فن بیان و مذاکره است وارد یک اختلاف میشود تا آن را حل نماید بسیار مهم و حائز اهمیت است و میتواند سر منشاء حل و فصل سریع و حرفه ای اختلافات تجاری فیمابین تجار و بازرگانان و شرکت ها و موسسات تجاری گردد .

وکلاء و مشاوران حقوقی گروه بین المللی مشاوران کبالت با داشتن دانش و تخصص بسیار در زمینه حل و فصل غیر قضایی اختلافات سعی دارند تا به روش مذاکرات حقوقی تکنیکی بتوانند راه حلی برای حل اختلافات شما باشند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با مشاوران و کارشناسان حقوقی ما میتوانید با ما در ارتباط باشید .

فهرست
Translate »