برگزاری همایش و سمینار

Conferences & Seminars

برگزاری رویداد های حرفه ایی

  خود را از طراحی ایده تا پس از برگزاری رویداد به ما بسپارید.

برگزاری همایش و سمینار

سمینار به نوع خاصی از رویدادها گفته می‌شود که در آن یک یا چند نفر سخنران و ارائه ‌دهنده‌ی اصلی وجود دارند و درمورد یک موضوع خاص صحبت می‌کنند. هر سمینار می‌تواند یک یا چند هدف عمده داشته باشد،مثلا یک عده دور هم جمع می‌شوند تا درمورد یک موضوع خاص مثلا سرمایه‌گذاری در بورس بیش‌تر بدانند، هر روزه صدها همایش، رویداد، سمینار، دوره آموزشی و ورکشاپ در کشور برگزار می شود. تعداد کمی از این رویدادها می توانند ظرفیت مورد نظر خود را تکمیل کنند و یا حتی مخاطبین بالقوه رویداد خود را بیابند. با افزایش ضریب نفوذ اینترنت، استفاده از شیوه های نوین تبلیغات و بازاریابی و کمک گرفتن از گروه های برگزار کننده حرفه ای، تاثیر به سزایی در جلب مخاطبان بالقوه با هزینه ی بسیار کمتر خواهد داشت.

برگزار کردن سمینار امروزه یک امر عادی جهت تبلیغات و بازاریابی شناخته می شود. در گذشته تعداد سمینارهایی که برگزار می شد نسبت به الان خیلی کمتر بود. اما امروزه برای هر کسب و کاری این امکان وجود دارد که سمینار، رویداد و یا ورکشاب برگزار کرد.هر چند که ممکن است در ظاهر سمینار با هدف های مختلفی صورت بگیرد ،اما همه برگزار کنندگان سمینارها به دنبال فروش بیشتر و جذب مشتری هستند. اما اینکه از چه روش های بازاریابی و تبلیغاتی برای سمینار استفاده شود تا افراد بیشتری جذب سمینار شوند بسیار مهم است برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست ،مشکلات بزرگی برای برگزارکنندگان خواهد داشت و اگر حرفه ای برگزار نشود نه تنها کمکی به پیشبرد اهداف شما ندارد، بلکه هزینه های بسیاری را برای شما به بار خواهد آورد .

میتوان گفت در برگزاری یک سمینار موفق، تجربه مهمترین فاکتور موفقیت است به همین دلیل بهتر است، از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما ازخدمات و سرویس های مختلف تیم های تخصصی برگزار کننده سمینارها ،که دارای تجربیات زیادی در این زمینه هستند و می توانند بهترین مشاوران شما در برگزاری سمینار هایتان باشند کمک بگیرید، تا بتوانید  بهترین تجربه را به مخاطبان خود ارائه نمایید و شما را به اهدافتان برسانند. برگزار کنندگان حرفه ای، شرکتهایی هستند که شما را در برگزاری هر چه بهتر کنفرانس و رویداد بر اساس تجربیات حرفه ای خود، کمک می کنند. می توانید برگزاری کنفرانسها خود را از صفر تا صد به این شرکتها بسپارید.

گروه بین المللی مشاوران کبالت با داشتن سالها تجربه درزمینه برگزاری مراسم ها و سمینارهای مختلف می تواند خدمات ارزنده ای را به شما در این حوزه ارایه نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فهرست
Translate »