برگزاری نمایشگاههای تخصصی و تجاری

Exhibition

 شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور

خدمات عملیات قبل از نمایشگاه ، هنگام برگزاری نمایشگاه و عملیات بعد از نمایشگاه

برگزاری دوره های تخصصی

برگزاری نمایشگاه های بین المللی فعالیتی کاملا تخصصی است که دانش ،‌ تجربه و تکنولو‍ژی مناسب خود را می طلبد. یکی از ساده ترین روشها برای بازاریابی بین المللی، شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور است. این روش در عین سادگی دارای نکاتی است که اگر به درستی اجرا نشود،نه تنها نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد بلکه می تواند نتایج معکوس به همراه داشته باشد. شرکت در نمایشگاههای خارجی به طور کلی شامل سه مرحله است که شامل : عملیات قبل از نمایشگاه – هنگام برگزاری نمایشگاه و عملیات بعد از نمایشگاه می باشد.

اهداف برگزاری نمایشگاه:

این اهداف می تواند ورود به یک بازار خارجی باشد یا استمرار حضور در یک بازار – پیدا کردن نمایندگی – معرفی محصولات جدید – آزمایش محصول – ترویج نام تجاری برند سازی- بررسی بازار و دیگر اهداف خاصی هر شرکت نحوه حضور هر شرکت با توجه به اهداف آن می تواند متفاوت باشد. برای شرکتهایی که برای اولین بار در یک نمایشگاه بین المللی قصد مشارکت دارند حتما توصیه می شود که از تجارب یک شرکت برگزار کننده استفاده نمایند یا به صورت گروهی در یک نمایشگاه شرکت کنند.

زمان ثبت نام در نمایشگاه خارجی حداقل باید چندین ماه قبل از حضور در نمایشگاه باشد، مراحلی که باید طی این مدت انجام شود شامل، ثبت نام اولیه جهت نمایشگاه،تعیین محل غرفه، تعیین اقلامی که باید درنمایشگاه همراه با خود یا قبل ازعزیمت خود به نمایشگاه ارسال نمائید،درج اطلاعات شرکت در وب سایت نمایشگاه وتبلیغات لازم جهت اعلام حضور خود در نمایشگاه مورد نظر به مخاطبانتان با بهره گیری از روش های مختلف،مراحل اخذ روادید از کشور مورد نظر در اولین زمان ممکن برای کلیه افرادی که قراراست در نمایشگاه حضور داشته باشند همینطور بلیط هواپیما،محل اقامت مناسب،آموزش افرادی که قرار است در غرفه حضور داشته باشند با تسلط به زبان خارجی تهیه کلیه اقلام تبلیغاتی ازقبیل کاتالوگ،هدایای تبلیغاتی، کارت ویزیت،طراحی غرفه درصورت تمایل به ایجاد غرفه با طراحی خاص ارسال دعوت نامه به مشتریان خاصی خود،اطلاع از وضعیت ترخیصی کالا در کشور هدف و همینطور خروج محصولات از گمرک بخصوص در مورد ماشین آلات و ابزار صنعتی، فعالیت های هنگام برگزاری نمایشگاه حداقل دو روز قبل از شروع نمایشگاه باید در شهر مورد نظر حضور داشته باشید تا به طور کامل از آمادگی غرفه و امکانات آن مطمئن شوید و در صورت وجود برخی نواقص فرصت اصلاح یا تکمیل آن را داشته باشید. اقدامات بعد از اتمام نمایشگاه از جمله جمع اوری غرفه و ترک نمایشگاه،اطلاعات کلیه مراجعین را در کامپیوتر ذخیره نمائید.

گروه بین المللی مشاوران کبالت با داشتن سالها تجربه در زمینه برگزاری نمایشگاه های بین المللی و با تکیه بر تجربیات خود از حضور دربرترین نمایشگهای مطرح دنیا خدمات ارزنده ای را به شما در این حوزه ارایه نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فهرست
Translate »