زیر ساخت های عمرانی

Civil Infrastructure

مجموعه فوق تخصصی بین المللی

با ما به سوی بهترین ها پرواز کنید ….

زیر ساخت یا به انگلیسی infrastructure عبارت است از امکانات ، سیستم ها و بناهایی که به یک شهر یا کشور خدمات رسانی می کنند، مانند راهها ، مدارس و زیر ساخت های آموزشی و به طور کلی به مجموعه الزامات سخت افزاری و نرم افزاری گفته می شود که بدون آنها نمی توان خدمات ، کالا و یا به طور کلی محصول با کیفیتی را عرضه یا ارایه نمود.

وجود زیر ساخت های مناسب در هر زمینه ای باعث می گردد تا محصول ارایه شده بر روی آن بستر از بهره وری بالاتری برخوردار گردد .واژه زیر ساخت بیشتر برای زیر ساخت های شهری چون جاده و پل ،  شبکه های آب و فاضلاب و خدمات شهری دیگر استفاده می گردد. همانطور که می دانیم توسعه زیرساخت یکی از وظایف و تکالیف دولت هاست ولی با توجه به اینکه همیشه چه در حوزه سرمایه گذاری مشترک و چه در حوزه اجرای  بسیاری از پروژ های زیر ساخت توسط پیمانکاران و شرکت های بخش خصوصی انجام می شود داشتن دانش و تجربه خاص برای هر دو طرف مشارکت می تواند یکی از مسایل و مشکلات پیش رو در در این بخش باشد.

گروه بین المللی مشاوران کبالت با بهره مندی از دانش تخصصی و تجارب ارزنده  گروه مشاوران خود در صدد است تا در کنار سرمایه گذاران خصوصی و دولتی مسیری هموار برای مشارکت های خصوصی _عمومی در حوزه زیر ساخت های عمرانی و شهری فراهم نماید. به همین جهت سرمایه گذاران این حوزه می توانند جهت بازاریابی سرمایه گذاری و نیز بهره مندی از مشاوره فنی و تخصصی در این حوزه با ما مشورت کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

فهرست
Translate »