املاک

Real Estate

مجموعه فوق تخصصی بین المللی

با ما به سوی بهترین ها پرواز کنید ….

املاک

جهان امروز با سرعت بالایی در حال رشد و پیشرفت به خصوص در حوزه شهرنشینی است و سبک زندگی انسان ها در هر نقطه ای از جهان در حال حرکت به سمت مدرنیته و سبک زندگی لوکس و لاکچری است . همین موضوع سبب شده است که مردم به دنبال تغییر سبک زندگی در حال تغییر محل زندگی و حتی سبک ساخت و ساز و معماری و دکوراسیون داخلی خانه های مورد سکونتشان هستند و شرکت های سازنده و املاک به دنبال ارائه خانه ها و املاک مورد علاقه ومدرن مردم جهان هستند .

امروز شرکت های املاک بسیار بزرگی در سراسر جهان در حال ارائه بهترین سرویس به خریداران مسکن و املاک هستند و در این بین حمایت دولت ها از حوزه بازار مسکن و املاک و نیز تشویق سرمایه گذاران و خریداران خارجی املاک و اعطای اقامت های کوتاه مدت و بلند مدت و حتی اعطای تابعیت به خریداران ملک سبب شده است تا این حوزه به عنوان یک موضوع جذاب برای اتباع خارجی در مهارجرتشان از طریق سرمایه گذاری شود .

وجود پروژه های بسیار متنوع ؛ لوکس و مدرن و حتی پروژه هایی با کانسپت های متفاوت همچون خانه-دفتر و یا تجاری چند منظوره سبب شده است که علاقمندان زیادی به سرمایه گذاری در این نوع از پروژه ها جذب شوند . پیش فروش پروژه های در حال ساخت مدرن که بعضا قبل از اتمام و تحویل واحد سند آن اماده تحویل است نیز دلیل دیگری بر علاقمندی به سرمایه گذاری مطمئن و کم ریسک افراد در اینگونه از پروژه هاست .

یکی از کشورهای بسیار جذاب برای سرمایه گذاری در حوزه املاک کشور ترکیه است که با کاهش مبلغ سرمایه گذاری از یک میلیون دلار به ۲۵۰ هزار دلار آمریکا در حوزه املاک و خرید ملک اقدام به اعطای تابعیت ترکیه و دادن پاسپورت این کشور به خریداران ملک مینماید . از همین رو شاهد حضورپررنگ سرمایه گذاران خارجی در ترکیه برای خرید ملک و اخذ شهروندی هستیم .

گروه مهاجرتی کبالت با دشتن تیم حرفه ای املاک و نیز همکاری با بیش از دهها پروژه مناسب برای اخذ شهروندی در سراسر کشور ترکیه به خصوص در شهرهای استانبول , ازمیر , انکارا و آنتالیا آماده ارائه بهترین خدمات به شماست . ما از ابتدای تصمیم شما به سرمایه گذاری در حوزه مسکن در کشور ترکیه تا اخذ تابعیت کشور ترکیه با بهره مندی از مجرب ترین وکلاء حوزه مهاجرت در کنار شما خواهیم بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

فهرست
Translate »