اقامت دائم

Permanent Residency

اجرای مهاجرت هدفمند

با ما باشید تا اقامت خوشی را در کشور آرزوهایتان برایتان رقم بزنیم.

انواع ویزا براساس فاکتورهای مختلفی مانند مدت زمان سفر، هدف از سفر، تعداد دفعات ورود و خروج برای متقاضیان صادرمی شوند،اما نوع خاصی از ویزا به نام اقامت دائم وجود دارد که فاقد محدودیت مدت اقامت است و فرد می تواند بارها به کشور مقصد ورود و خروج داشته باشد. در بیشتر کشورها دارنده ویزای دائم اجازه کاردر اکثر مشاغل و اجازه ورود و خروج به کشورمقصد را بدون محدودیت دراختیار دارد.لازم به ذکراست که قوانین وشرایط کشورها برای صدور اجازه اقامت دائم به طور گسترده ای با یکدیگر متفاوت بوده وهمه کشورها اجازه اقامت دائم را صادر نمی کنند.

برای اخذ اقامت دائم در بسیاری ازکشورها شما باید مدتی را در آن کشور اقامت کوتاه مدت داشته باشید تا بتوانید واجد شرایط برای درخواست اقامت دائم شوید بدین صورت که در بسیاری از کشورها نیازمند اقامت کوتاه مدت قابل تمدید همچون انواع اقامت های کاری وتحصیلی هستید تا بتوانید بعد از مدتی واجد شرایط اقامت دائم شوید،این موضوع استثناء هم دارد برای مثال در برخی استانهای کم جمعیت کانادابا استفاده ازبعضی شرایط وبا شرکت دربرنامه های خاصی همچون برنامه مهاجرت نیروی کار ماهر کانادا و یا برنامه نیروی متخصص کانادا می توانید مستقیم با اخذ اقامت دائم برای خود و خانواده وارد کشور کانادا شوید. کارشناسان گروه مهاجرتی کبالت با داشتن دانش تخصص و تجربه کافی در این زمینه کنار شما هستند تا با ارزیابی دقیق و منطقی از وضعیت شما بتوانند سریع ترین و بهترین راه را برای اخذ اقامت دائم در کشور مقصد شما برایتان محیا کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید با کارشناسان بخش مهاجرت گروه بین المللی کبالت تماس بگیرید تا آنها با انجام ارزیابی های دقیق و بر اساس شرایط و ویژگی های شخصی شما بهترین راه را برای اخذ اقامت شما ارائه می دهند.

فهرست
Translate »