اقامت تحصیلی

Study Stay

اجرای مهاجرت هدفمند

با ما باشید تا اقامت خوشی را در کشور آرزوهایتان برایتان رقم بزنیم.

امروزه تنها تحصیل در سطوح مختلف تعیین کننده آینده شغلی و زندگی فرد نیست بلکه  مفهوم دیگری به خود گرفته است .از این رو اکثر افراد تمایل دارند در کشورهای طراز اول دنیا تحصیل کرده ومهاجرت یکی از راه های رسیدن به این خواسته است.

از بین راه های اقامتی اقامت تحصیلی یکی از بهترین پر طرفدارترین راه های اقامت می باشد که متقاضیان خاص خود را دارد و افراد بسیاری متقاضی اقامت تحصیلی هستند. همه ی کسانی که می خواهند در کشورهای دیگر تحصیل کنند  باید نوعی ویزا دریافت کنند بعد از گرفتن این ویزا که ویزای تحصیلی نامیده می شود شخص می تواند در مدت تحصیل در آن کشور تحصیل و زندگی و حتی کار کند هر شخص از سن 4 سالگی می تواند با گرفتن ویزای تحصیل در کشور دیگری تحصیل کند البته لازم به ذکر است شرایط هر کشوری متفاوت است. در این نوع اقامت باید به چند فاکتور مهم توجه ویژه داشته باشید.

فاکتور اول در این نوع اقامت باید به هزینه های تحصیلی هم دقت کرد چون هزینه تحصیل در بعضی از کشورها کمتر از بقیه است در قدم دوم باید ببینید در دانشگاه های آن کشور به چه زبانی آموزش داده می شود تا مطابق با آن مهارت های زبانی خود را ارتقا دهید و در بیشتر کشورها لازم است شما در امتحانات زبان شرکت کرده و مدارکی مبنی بر سطح اشنایی شما با آن زبان مورد نظرارایه دهید . فاکتور سوم بالا بردن مهارت های علمی است گاهی برای ورود به دانشگاه های یک کشور باید مهارت های علمی خاصی داشته باشید و…

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید با کارشناسان بخش مهاجرت تحصیلی گروه بین المللی کبالت تماس بگیرید تا آنها با انجام ارزیابی های دقیق و بر اساس شرایط و ویژگی های شخصی شما بهترین راه را برای مهاجرت تحصیلی شما ارائه دهند .

فهرست
Translate »