پروژه نف باهچه لی اولر

Nef Bahçelievler

سرمایه گذاری و خرید ملک در استانبول

Nef bahçelievler با معماری یکی از برترین شرکت های معماری به نام SPDD ساخته شده است

پروژه نف باهچه لی اولر
نوع پروژه : مسکونی و تجاری
تاریخ اتمام پروژه:   2021
وضعیت سند : آماده تحویل
قابلیت اخذ اقامت و شهروندی:   مناسب

پروژه نف باهچه لی اولر (Nef bahçelievler) در قسمت اروپایی استانبول، منطقه باهچه لی اولر قرار دارد. این پروژه با معماری یکی از برترین شرکت های معماری به نام SPDD ساخته شده گه با امکانات رفاهی و تفریحی خود توانسته نظر بسیاری از سزمایه گذارن را به خود جلب کرده است. پروژه نف باهچه لی اولر (Nef bahçelievler) از واحدهای مسکونی و تجاری تشکیل شده و می توانید با خرید یک واحد از این پروژه اقامت ترکیه و یا پاسپورت ترکیه دریافت کنید.

این پروژه در زمینی به مساحت ۲۱۰۷۸۲ متر مربع ساخته شده که ۷۵۲۹ متر مربع آن را مراکز تجاری و ۴۰۰۰۰ متر مربع را فضاهای سبز تشکیل داده اند.
پروژه نف باهچه لی اولر (Nef bahçelievler) با دانشگاه های مارمارا، استانبول آیدین، یلدیز تکنیک، kültür و yeni yüzyıl همسایه می باشد.
این پروژه دارای سیستمی به نام استفاده کن/ پرداخت کن است که fold home نامیده می شود. یعنی شما برای مکان های عمومی مثل سالن های ورزشی هیچ مبلغی پرداخت نمی کنید مگر اینکه بخواهید از آنجا استفاده کنید.

 Nef bahçelievler از ۱۰ بلوک با ۹۰۲ واحد مسکونی و ۱۹ واحد تجاری تشکیل شده است. واحدهای مسکونی این پروژه از ۱ الی ۴.۵ خواب با متراژ های:

  • ۱ خوابه: ۶۱ تا ۷۷ متر مربع
  • ۲ خوابه: ۱۰۳ تا ۱۳۶ متر مربع
  • ۳ خوابه ۱۵۲ تا ۱۶۷ متر مربع
  • ۴.۵ خوابه: ۲۱۷ تا ۲۸۹ متر مربع

این موقعیت سرمایه گذاری را میتوانید از طریق لینک های زیر به اشتراک بگذارید

پروژه های دیگر

فهرست
Translate »