پروژه وادی استانبول

Vadi Istanbul

سرمایه گذاری و خرید ملک در استانبول

وادی استانبول در زمینی به مساحت ۴۲۴ هزار متر مربع ساخته شده است

پروژه وادی استانبول
نوع پروژه : مسکونی و تجاری لوکس
تاریخ اتمام پروژه:   آماده تحویل
وضعیت سند : آماده تحویل
قابلیت اخذ اقامت و شهروندی:   مناسب

پروژه وادی استانبول (vadi istanbul) توسط دو شرکت ساختمانی معروف Artaş Group و Invest Invest Group در منطقه ماسلاک در سیرانتپه که توسط جنگل های بلگراد محاصره شده، قرار دارد. مساحت کل این پروژه ۱۳۵۰۰۰۰ متر مربع است که شامل خیابان خرید ، مرکز خرید ، هتل ، آپارتمان ها ، دفاتر و … می باشد. وادی استانبول در زمینی به مساحت ۴۲۴ هزار متر مربع ساخته شده که ۳۰۰۰ واحد مسکونی را در خود جای داده است.
اگر به دنبال خرید اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید آپارتمان در ترکیه هستید، این پروژه بی نظیر برای شما مناسب است.
وادی استانبول در زمینی به مساحت ۴۲۴ هزار متر مربع ساخته شده و از سه مرحله تشکیل شده است:

پروژه اول وادی استانبول (Vadistanbul) در مجموع ۱۱۱۱ اقامتگاه دارد. کل فاز تراس در ژوئیه سال ۲۰۱۴ تحویل داده شد و کلیه امکانات لازم برای زندگی اجتماعی مانند مراکز بدنسازی ، زمین بازی ، مهد کودک ، سوپر مارکت و آرایشگاه را فراهم کرد.
مساحت تراس این پروژه ۵۱۰۰ متر مربع است و از ۸ ساختمان حاوی آپارتمان در انواع زیر تشکیل شده است: ۱ + ۱ ، ۲ + ۱ ، ۳ + ۱ ، ۴ + ۱ ، ۵ + ۱ و آپارتمانهای دوبلکس ؛ همچنین دارای گاراژ با ظرفیت ۱۸۰۰ خودرو است .

پروژه دوم وادی استانبول (Vadistanbul) ، یکی از بزرگترین مجتمع های اداری ترکیه ، از جمله مرکز خرید ، خیابان خرید در فضای باز ، کافه ها ، رستوران ها ، دفاتر و یک هتل بین المللی ۵ ستاره است. این مرحله در فوریه سال ۲۰۱۴ با حضور سرمایه گذاران محلی و بین المللی آغاز به کار کرد.
این بلوار به یکی از پویا ترین مناطق تجاری استانبول تبدیل شده است و با ترکیب کسب و کار ، خرید ، سرگرمی ، فرهنگ ، هنر و جهانگردی به عنوان یک مرکز جدید در شهر با جمعیت ۳۰ هزار نفری و ۵۰،۰۰۰ نفر در طول روز فعالیت می کند.
مساحت بلوار وادی استانبول ۸۶۰۰۰ متر مربع است و از ۹ ساختمان اداری با مساحت ۱۸۰،۰۰۰ متر مربع تشکیل شده است ، همچنین دارای یک خیابان خرید است که طول آن به ۷۶۰ متر می رسد ، یک هتل ۲۵۰۰۰ متر مربعی ، یک پارکینگ با ظرفیت ۶۰۰۰ خودرویی که علاوه بر یک مرکز خرید ۱۰۳،۰۰۰ متر مربع ، بعد از فرودگاه آتاتورک بزرگترین منطقه پارکینگ در ترکیه است.تحویل منطقه دفاتر در بلوار از ژوئن ۲۰۱۶ آغاز شد و مرکز خرید وادی استانبول در سال ۲۰۱۷ افتتاح شد.

این موقعیت سرمایه گذاری را میتوانید از طریق لینک های زیر به اشتراک بگذارید

پروژه های دیگر

فهرست
Translate »